Модерна вила и базен среде двор: Анастасија и Немања Гудељ живеат во луксуз во Шпанија

Модерна вила и базен среде двор: Анастасија и Немања Гудељ живеат во луксуз во Шпанија

пред 7 месеци

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се пресели кај својот партнер, фудбалерот Немања Гудељ.

Анастасија и Немања живеат заедно во Севиља, Шпанија поради деловните обврски на фудбалерот.

Пејачката е активна на социјалните мрежи каде редовно споделува моменти од приватниот живот.

Анастасија во неколку наврати на своите следбеници на Инстаграм им покажа како ужива во љубовта со фудбалер.

Таа сега покажа како изгледа луксузниот простор во кој живее со своето момче Немања.

Анастасија се сончала во својот двор покрај базенот, а на фотографијата е и модерната вила во која живее парот.

Share
Scroll to Top