На Тамара ѝ ја удрија колата два дена откако ја купи, се закани ќе оди во полиција

На Тамара ѝ ја удрија колата два дена откако ја купи, се закани ќе оди во полиција

пред 3 години

Познатата пејачка Тамара Тодевска пред неколку дена на социјалните мрежи се пофали дека купила нова кола за која платила околу 16.000 евра.

Меѓутоа по само два дена откако сподели дека има нова кола, сега Тамара на својот профил на Инстаграм се пожали дека ѝ ја удриле на паркинг.

„Се моли девојчето што вчера ме удри на „Рузвелтова“ , мојата кола стара цели 2 дена, уредно се извини, избега, да се јави/пише/остави број, зошто ѝ ги знам таблиците и ќе одам утре во полициј“„ – напиша Тодевска во објавата.

Share
Scroll to Top