Нивес Цилзиус во црвено-бело бикни за поддршка на коцкестите на Мундијалот во Катар

Нивес Цилзиус во црвено-бело бикни за поддршка на коцкестите на Мундијалот во Катар

пред 1 година

Хрватската пејачка и старлета Нивес Целзијус (40) објави уште еден нов стајлинг, за поддршна на фудбалската хрватската репрезентација на Мундијалот во Катар.

dobivaj vesti na viber

Таа ќе навива во црвено-бело коцкасто бикини.

„Огнена“, „Убава“, „Секси маче“, „Ти си бомба“, „Најубавата огнена чирлидерка“, напишаа нејзините следбеници на социјалните мрежи.

Да потсетиме, таа во пресрет на првиот натпревар меѓу селекцијата на Хрватска и Мароко во Каар се прошета под хрватското знаме.


Share
Scroll to Top