Нина Бадриќ се пофали со фотографии од својот одмор и се пошегува: По кој пат да се оди?

Нина Бадриќ се пофали со фотографии од својот одмор и се пошегува: По кој пат да се оди?

пред 3 дена


Нина Бадриќ се пофали со своите фотографии од одморот во Грција. Хрватската пејачка објави серија фотографии на кои позира во бел фустан на улиците на Миконос.

„По кој пат да се оди?“, пејачката се пошегува, а фановите во коментарите го пофалија нејзиниот изглед, но и одговорија на прашањето што го постави.

Пејачката неодамна го прослави својот 52 роденден и ги почести своите обожаватели со нова песна.


Share
Scroll to Top