Парис Хилторн се сврши четврти пат

Парис Хилторн се сврши четврти пат

пред 3 години

Наследничката на хотелите „Хилтон“, Парис Хилтон, се сврши четврти пат. Нејзиното момче Картер Реум, со кого е подолго време во врска, ја побара за жена. За разлика од претходните три свршувачки, Парис овој пат не објави дека ќе се мажи.

За веста за свршувачката на Парис први напишаа американските медиуми, а се повикаа на близок пријател на двојката.

„Парис едвај чека да се омажи со Картер, но поради пандемијата со коронавирусот, венчавката ќе биде интимна и во кругот на семејството и пријателите. Таа сака да роди и дете за нивното семејство да биде комплетно“, рекол пријателот на Парис кој сакал да остане анонимен.

Share
Scroll to Top