Пет луѓе дадоа отказ поради заканите на Том Круз

Пет луѓе дадоа отказ поради заканите на Том Круз

пред 2 години

Пет лица кои работеа на филмот „Невозможна мисија 7“ дадоа отказ од работа, откако во јавноста излезе аудиоснимката во која актерот Том Круз им се закани со отказ, ако уште еднаш ги види да не ги почитуваат мерките за заштита против коронавирусот.

Додека главната ѕвезда им викаше на дел од вработените, некој од нив тајно го снимил. Подоцна британскиот таблоид „Сан“ ја објави снимката.

Share
Link with us
Game bài đổi thưởng
Scroll to Top