Порно сајт му нуди еден милион долари на Снуп Дог

Порно сајт му нуди еден милион долари на Снуп Дог

пред 1 година

Порно страницата ImLive му понуди еден милион долари на Снуп Дог за да ги коментира нивните порнофилмови за слепи лица. Понудата му ја испратија јавно, откако тој привлече големо внимание со своите смешни коментари на боксерскиот меч меѓу Мајк Тајсон и Рој Џонс Јуниор.

„Ние во ImLive веруваме во иновативност и размислување надвор од рамките. Можноста да те слушаат тебе како ја опишуваш анатомијата на нашите прекрасни хостеси додека изведуваат шоу за возрасни, на нашите визуелно ограничени корисници ќе им пружи едно незаборавно искуство во животот“, стои во писмото што го исратија од порносајтот до музичарот.

Снуп Дог засега не одговорил на нивната понуда за работа.

Share

english dubbed anime. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

AniWatch The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub) Episode 4

AniWatch My Hero Academia Episode 9

anime to watch AniWatch Naruto: Shippuden

AniWatch Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub) Episode Full

AniWatch The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants (Dub)

Scroll to Top