По долго криење Итан Хоук прошета со дадилката со која ја изневери сопругата

По долго криење Итан Хоук прошета со дадилката со која ја изневери сопругата

пред 5 месеци

По долго криење холивудскиот глумец Итан Хоук, бил виден во попладневна прошета со дадилката со која ја изневерил сопругата, пишуваат американските таблоиди.

50 годишниот глумец повеќе од година дена се немал појавено во јавност, па сега ги изненади фановите, кога среде Њујорк, прошета со сопругата Рајан Шохјуз, која некогаш работела како дадилка на неговите деца, кои Хавк ги доби со глумицата Ума Турман.

Случани минувачи на улица го препознаа глумецот, пред сè поради долгата седа коса, која ја имал собрано во опашка. Итан за оваа пригода се одлучил да се облече во лежерно издание.

На себе носел фармерки и трапер јакна со црвена марама околу вратот. Неговата поранешна љубовница и сегашна сопруга, со која глумецот има две ќерки, исто така била облечена во опуштено издание.

Итан и Рајан ги имаат 12 годишната ќерка Клементина и деветгодишната Индијана. Двајцата се венчаа три години по разводот на Итан со Ума Турман.

За потсетување, Итан и Ума се запознаа на филмскиот сет и беа на добар пат да станат еден од најпопуларните холивудски парови. Двајцата ги разочараа големиот број фанови, откако Ума откри за неверството на Итан во 2005 година, кога објави дека ќе се разведе по седум години брак.

Итан се правдал дека не можел да издржи поради притисокот кој го чувствувал од неа и дека бил депресивен. Глумецот деновиве се подготвува за нова улга во воениот филм Zeros and Ones, во кој ќе глуми војинк од Рим, кој се нашол под опсада.

 

 

Share

AniWatch anime sites: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 6 (https://aniwatch.pro/m/al8A/ep-6)

ANIMEFLIX watch animes: Watch The Rising of the Shield Hero Season 2 Episode 1-Preview (https://animeflix.nl/m/YDM4/ep-1)

Scroll to Top