По Тамара се истетовира и Игор: Кој за химна, кој за алкохол

пред 8 месеци

Откако вечера Тамара Тодевска, ја објави сликата на која ја истетовира химната под гради, за да не ја заборави , нејзиниот пријател Игор Џамбазов и даде најголема поддршка. Па така и тој на стомак го истетовира пијалокот кој го донесе и секаде и никаде. Игор вели : Секој со својот грев.Тој во интревју за Репортер лани откри : Откако почнав да ја снимам “Преспав’ и да го играм Миле со кој имаме сличности, поготово кога е чашката во прашање, јас еве веќе две години не пијам алкохол“.

И овој пат, Џамбазов ги собра симпатиите на своите фанови.

 

View this post on Instagram

 

Секој со своите гревови…

A post shared by Игор Џамбазов (@igordzambazov) on Oct 30, 2020 at 9:43pm PDT

Share

AniWatch dubbed anime: Watch TONIKAWA: Over the Moon For You Episode 12

ANIMEFLIX anime stream: Fairy Tail (Dub) (https://animeflix.nl/m/bg9m) Episode 175

Scroll to Top