Ријана прв пат во јавноста по породувањето

пред 1 месец

Ријана за прв пат се појави во јавноста по породувањето. Таа  дошла да му даде поддршка на својот, а папараците ги уловиле во берберница во лондонската населба Кристал Палас, пред неговиот настап на фестивалот. Многумина чекале да видат како изгледа Ријана по породувањето, но пејачката буквално се камуфлирала во огромна јакна, пишуваат медиумите.

var ai_script = document.getElementsByClassName (‘ai-viewports’); ai_insert_viewport (ai_script [ai_script.length – 1]);

Она што сите го забележале биле пердувестите очила. Познатата пејачка за време на бременоста предизвика бура во јавноста и поделени мислења. Повод за коментирање беше нејзиното облекување, за кое многумина сметаа дека е непримерно за трудница.

 

 

Share

sunwin club tải sunwin apk tải sunwin apk

tải sunwin apk tải sunwin apk sunwin club

sunwin

tải sunwin

tải sunwin

Scroll to Top