Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

Скопје Сити Мол стартува со Black Friday Week

пред 11 месец

Black Friday во Skopje City Mall не е само еден ден. Ниту два, ниту три, туку цели 7 дена.

Дали сте подготвени еден супер шопинг настан? Овој пат нема брзање затоа што тука сме цели 7 дена со попусти и акции.
Скопје Сити Мол реши оваа година да вметне промена во интернационалната кампања Black Friday која ја прави веќе традиционално 6та година.

Од 23 ноември ( понеделник) во Skopje City Mall започнува нашата Black Friday Week манија која ќе трае се до 29ти ноември

Skopje City Mall нека биде местото кое сите вие љубителите на шопингот сигурно нема да го одминете. Од 10:00 часот продавниците на најголем трговски центар ќе обезбедат специјални попусти за сите купувачи во рамките на акцијата Black Friday.

‘’Oваа година најавуваме нов концепт на оваа кампања. Попусти кои ќе траат цели 7 дена. Ја ставивме безбедноста на посетителите и вработените на прво место. Black Friday прераснува во Black Friday Week. Целта е да се обезбеди и да им се овозможи на јавноста и посетителите да купуваат производи со Black Friday цени. Затоа повелете во Скопје Сити Мол нa шопинг со огромни попусти кој трае цела недела” изјавија од Скопје Сити Мол

Продолжување на Black Friday & Weekend попустите во текот на цела недела од 23ти до 29 ноември.

Модните продавници, како и оние за бела техника најавија намалувања на цените кои ќе се движат се до – 60%, -70%.

Ви посакуваме незаборавен шопинг во Skopje City Mall на денот кога целиот свет го зафаќа шопинг манијата наречена Black Friday!

Не го пропуштајте ова шопинг уживање BLACK FRIDAY WEEK!

При посета на омилениот Скопје Сити Мол, потребно е да носите заштитна маска, одржувате безбедно растојание и да ги почитувате правилата и знаците поставени кај нас. Заштити се себе и тие околу тебе, Скопје сити Мол – Се што сакам!

*Кај дел од закупците, попустите ќе важат од 27 до 29 ноември!

(ПР текст)

Share

Website https://wcostream.cc: Watch Monster Strike 5 wcostream Episode 18 wcostream we bare bears

4Anime: Queen's Blade OVA Specials anime episode 1 online free at https://4anime.biz bleach 4anime

AniWatch Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

GoGoAnime: Gararin to Gororin anime episode Full online free at https://gogoanime.be gogoanime25

Docs google: https://docs.google.com/presentation/d/1rbnFiDlq2PXoXfpLEI5TqdfQnjUziHgQATRmL_0eCfE/edit?usp=sharing

Thetravelbrief: https://thetravelbrief.com/u/animeflixnl

Scroll to Top