Снаа и внука: глумецот Драган Спасов Дац има сто причини за радост

Снаа и внука: глумецот Драган Спасов Дац има сто причини за радост

пред 11 месеци

Снаата на глумецот Драган Спасов Дац, Софија за првпат ја покажа ќерка ѝ Гаиа. На „Инстаграм“ сподели неколку фотографии од неа, а многумина коментираат дека е убава и дека иако е сè уште мала, по малку наликувала на дедо ѝ.

За потсетување, Јаков лани се ожени со Софија. Тие немаа класична свадба туку направија журка на отворено. Се венчаа еден месец откако Дац направи свадба со Весна, а Гаиа ја добија на почетокот на месецов.

 

 

 

 

Share
Scroll to Top