Сопругата на Брус Вилис ги отфрли гласините дека бившата на актерот се преселила во нивниот дом

Сопругата на Брус Вилис ги отфрли гласините дека бившата на актерот се преселила во нивниот дом

пред 1 година

Деми Мур се пресели кај Брус Вилис, ваква информација денеска пренесоа светските медиуми. Наводно поранешната сопруга на актерот, Деми Мур поради неговата здравстевна состојба се …

Сопругата на Брус Вилис ги отфрли гласините дека бившата на актерот се преселила во нивниот дом Прочитај повеќе »

Текстот Сопругата на Брус Вилис ги отфрли гласините дека бившата на актерот се преселила во нивниот дом е превземен од Reporter.mk.

Share
Scroll to Top