Со кратко хорор видео Хјди Клум и среде падемија е Hаlloween кралица

Со кратко хорор видео Хјди Клум и среде падемија е Hаlloween кралица

пред 6 месеци

Хјди Клум постави високи критериуми за  „Ноќ на вештерките“ . Не случајно е наречена „Halloween кралица“. Таа секоја година организира забава, на која има  комплетната трансформација и за која подготовките понекогаш траат со часови.

Иако пандемијата наложи да нема забава годинава, Хајди ги оправда очекувањата . Таа со нејзиното семејство направи кратко хорор видео, на кое се забавуваат сите членови од фамилијата.

Share

AnimeDao animedao weathering with you: Watch JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 19

GoGoAnime gogoanime1: Watch DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 22 (https://gogoanime.be/m/Y90r/ep-22)

Scroll to Top