Со ноктите на голи гради Антониа се пофали каква ноќ минала во Радовиш

Со ноктите на голи гради Антониа се пофали каква ноќ минала во Радовиш

пред 2 години

Поп-пејачката Антониа Гиговска пееше во Радовиш, каде вели поминала супер и е среќна оти публиката и ги знаела нејзините песните. Таа објави видеа од амосферата таму, кој како да се изгубија меѓу останатите слики објавени од себе си.

dobivaj vesti na viber

“Каква ноќ позади мене. Радовиш, ми ја наполнивте душата , не сте свесни колку сум среќна што ги пеете моите песни. Ве сакам многу себично, искрено и неизмерно. Не можам да ви опишам како се осеќав вчера“ напиша таа.

Кометри имаше и на соцојалните мрежи, каде велат дека Антона можала барем со повеќе фотки од атмосферата од Рдовиш, а не од себе да каже колку добро било вечерта на настапот.

Share
Scroll to Top