Тепачка во Аеродром: Маж нападна млад дечко за паркинг место

Тепачка во Аеродром: Маж нападна млад дечко за паркинг место

пред 2 години

51-годишен маж нападнал млад дечко за паркинг место. Од МВР ја потврдија веста. Вчера во 23.10 часот во полициска станица Аеродром М.П.(21) од село Кучевиште, скопско пријавил дека околу 22.50 часот пред зграда на паркинг простор на подрачје на Аеродром  бил физички нападнат од С.Л.(51) од Скопје. Претходно имало недоразбирање околу паркинг помежу двајцта, по што дошло и до тепачка

Share
Scroll to Top