Толку сум горда на тебе, мој сладок рај: Џесика Алба се пофали со ќерката полуматурантка

Толку сум горда на тебе, мој сладок рај: Џесика Алба се пофали со ќерката полуматурантка

пред 2 години

Актерката Џесика Алба сподели фотографии од полуматурата на нејзината ќерка Хевен Гарнер.

dobivaj vesti na viber

„Толку сум горда на тебе, мој сладок рај. Не ми се верува дека одиш во средно училиште“, напиша Алба.

Џесика која е мајката на три деца напиша дека со нетрпение чека да дојде на ред нејзиното средно дете.

Покрај семејната снимка која ги вклучува Хевен, најстарата ќерка Онор Мари и сопругот Кеш Ворен, Алба сподели и соло слика од Хевен во нејзината објава на социјалните мрежи. 

Претходно оваа година, во видеото на каналот на Алба на Јутјуб, актерката и нејзиниот сопруг Ворен разговараа со Хевен за да одговорат на серија грозни родителски прашања.

Share
Scroll to Top