Убавиот Мики се појави на свадба со шест жени сите бремени од него

Убавиот Мики се појави на свадба со шест жени сите бремени од него

пред 5 месеци

Контроверзен инфлуенсер од Нигерија познат како „Pretty Mike“ предизвика скандал откако се појави на свадба во придружба на 6 бремени жени за кои тврди дека носат негови деца.

Покрај фотографијата со 6-те жени, тој на Инстаграм објави и видео на кое ги гали една по една по стомаците додека чекаат во ред на свадбата.

Тој има 306.000 следбеници на Инстаграм, а познат е по скандалите.

Во 2017 година дури беше уапсен затоа што врзал жени на синџири и така ги водел на свадба како кучиња.

Во септември лани тој позираше со 5 жени во венчаници и кажа дека сон му е да се ожени со две од неговите бивши девојки и три од сегашните.

Share

WCOStream wcostream dragon ball z: Watch My Hero Academia (Dub) Episode 13

AnimeDao animedao god of highschool: Watch The Promised Neverland Episode 6 (https://animedao.nl/m/Wyxw/ep-6)

Scroll to Top