Фатен скопјанецот кој фрли куче од мост во река па го објави на ТикТок

Фатен скопјанецот кој фрли куче од мост во река па го објави на ТикТок

пред 2 години

Полицијата го фати скопјанецот кој фрли куче од мост во река. Тој признал дека е виновен, откако претходно бил фатен за време на пасошка контрола. Полицијата вели дека против него ќе биде поднесена соодветна пријава.

За потсетување, летово на Тик-ток се појави видео на кое скопјанецот го измачува кучето, а потоа го фрла од мост во река. Тој и претходно на полицијата ѝ бил познат по измачување на животните.

Share
Scroll to Top