(Фото) Алачки се подмладува: Без шминка и фризура сосема обична жена

(Фото) Алачки се подмладува: Без шминка и фризура сосема обична жена

пред 4 месеци

Адријана Алачки одсекогаш важела за жена која постојано е средена од глава до пети. Ретко кога може да ја видиме во природно издание, без шминка. Ама овој пат таа направи исклучок па објави една понаква фотографија.Легната на козметичкиот стол, само со маска на лицето, Адријана ја покажа онаа другата страна, секојдневна жена, без шминка и фризура која се подмладува со лифтинг.

Share

The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments (Dub) (https://gogoanime.be/m/dAva) Episode 24 at GoGoAnime gogoanime list

Watch Black Clover Episode 143 at AnimeFreak bleach animefreak

Scroll to Top