(Фото) Афродизијак за Валентајн од дечкото: Цеца задоволна од подарокот

(Фото) Афродизијак за Валентајн од дечкото: Цеца задоволна од подарокот

пред 3 години

Балканска ѕвезда  Цеца Ражанатовиќ веќе некое време ужива во љубовната врска со  Богдан Срејовиќ. Овој пат Цеца не се крие  и со фановите сподели  што добила за Денот на вљубените .

Пејачката на својот Инстаграм профил сподели фотографија од бкет  со јагоди  прелиени со чоколадо и напиша “Love“ . Според пишувањата, јагодите прелиени со чоколадо спаѓат во афродизјаците, покрај лутото или морските плодови.

 

 

Share
Scroll to Top