(Фото) Вера Мештеровиќ привлекува со едноставноста

(Фото) Вера Мештеровиќ привлекува со едноставноста

пред 1 година

Познатата манекенка и првата мис на Македонија, Вера Мештеровиќ, и денес го носи епитетот за една од најубавите дами кај нас. Овој пат таа објави фотографија на „Инстаграм“, каде што е сосема едноставна, без шминка, со зимска јакна и шолја чај. Многу комплименти за едноставниот изглед без шминка и ботокс, ѝ велат фановите на „Инстаграм“.

Со неа разговаравме во времето на карантинот кога ни откри дека не ѝ било тешко седењето дома, затоа што времето го минувала со децата, синот Андреј и ќерката Јована.

„Времето го поминуваме играјќи разни друштвени игри, на пример, шах затоа што Андреј го обожава, монопол, „Не лути се, човеку“, и карти бидејќи Јована сака табланет. Интересно им е да ми се замешаат во кујната кога правам палачинки, пита, пица, кифли“, ни раскажа Вера тогаш за „Репортер“.

Share

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

watch animes The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

anime sites Attack on Titan Season 3

Attack on Titan Episode 20

GoGoAnime Dragon Ball Z (Dub)

GoGoAnime My Hero Academia Season 5 (Dub) Episode 18

tải go88
Scroll to Top