(Фото) Викторија Лоба скија на Копаоник, малку забава среде пандемија

(Фото) Викторија Лоба скија на Копаоник, малку забава среде пандемија

пред 5 месеци

Пејачката Викторија Лоба е голем љубител на зимата. Со оглед на тоа дека сезоната на скијање е во ек, Лоба реши да се забавува малку среде пандемија. Пејачката го искористи убавото празнично време за да избега од загаденото Скопје, на чист планински воздух.

Таа сега е на Копаоник во Србија. „Без грижи, скијај среќен“, напиша таа под објавените фотографии. Пејачката е позната како голем љубител на зимата и снегот и секоја година споделува слики од зимувањето со своите фанови на социјалните мрежи.

Share

AnimeHeaven anime stream: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 (Dub) Episode 6 (https://animeheaven.pro/m/nxBX/ep-6)

AniWatch anime websites: Watch Death Note (Dub) Episode 18

Scroll to Top