(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

(Фото) Винсент Касел среде полна плажа не може да се воздржи со 30. години помладата жена

пред 3 години

Францускиот актер Винсент Касел е во Бразил, каде ужива заедно со 30. години помладата сопруга, француската манекенка Тина Кунаки.  Големо внимание привлече атрактивната, 23-годишната Тина Кунаки, која со бел едноделен костим за капење во бразилски крој го шашардиса актерот. Тој среде полна плажа не може да и одолее. Додека му седи во скут, Винсент со мобилен ја слика одзади.

Со нив е и нивната едногодишна ќерка Амазони, но и 10-годишната ќерка на Касел, Леони, која им помага околу помалата сестра.

Винсент Касел ја доби Леони од бракот со  Моника Белучи, а тие ја имаат и 16-годишна Дева, која  се занимава со манекенство.

 

 

Share
Scroll to Top