(Фото) Во купаќи пред Божик: Лила се опушти во Охрид

(Фото) Во купаќи пред Божик: Лила се опушти во Охрид

пред 3 години

Водителката и инфлуенсерка Лила Филиповска пред Божик е во Охрид со нејзина пријателка. Таа освен што се прошета низ градот, го посети Св. Наум, а се пофали и дека се опушта во спа-центарот во хотелот каде што престојуваат. Во базен, со маска на лицето и во костим за капење, Лила не криеше дека ужива.

„Успеав да го донесам јуни во јануари“, напиша таа на Инстаграм и повторно ги собра сите комплименти за изгледот.

 

Share
Scroll to Top