(Фото) Во танга и задник од 27 милиони долари Џенифер Лопез весла на штица

(Фото) Во танга и задник од 27 милиони долари Џенифер Лопез весла на штица

пред 2 години

Популарната латино пејачка и актерка Џенифер Лопез е уловена од папараците на плажа во танга костим за капење. Џеј Ло носше едноделен црн костим за капење .

Педесет и двегодишната актерка  изгледа совршено со задник осигуран на 27 милиони долари.

Папараците ја фотографираа додека се забавува на остров недалеку од Хаити, додека весла на штица. Објавените фотографии се без фотошоп и може да се види Џеј Ло во вистинско светло.

Share

sunwin club tải sunwin apk sunwin web

sunwin.apk mới nhất game sunwin game bài sunwin

sunwin tài xỉu sunwin.apk mới nhất sunwin

sunwin

sun win

Scroll to Top