(Фото) Во танга и задник од 27 милиони долари Џенифер Лопез весла на штица

(Фото) Во танга и задник од 27 милиони долари Џенифер Лопез весла на штица

пред 8 месеци

Популарната латино пејачка и актерка Џенифер Лопез е уловена од папараците на плажа во танга костим за капење. Џеј Ло носше едноделен црн костим за капење .

Педесет и двегодишната актерка  изгледа совршено со задник осигуран на 27 милиони долари.

Папараците ја фотографираа додека се забавува на остров недалеку од Хаити, додека весла на штица. Објавените фотографии се без фотошоп и може да се види Џеј Ло во вистинско светло.

Share

Marie & Gali ver. 2.0 Episode 30

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro

Watch anime online for free at AnimeFLV free anime

Website https://wcostream.cc: Watch Dragon Ball: The Path to Power wcostream Episode Full watch cartoons online wcostream

Magcloud: https://www.magcloud.com/user/animefreakws

Wakelet: https://wakelet.com/@animeflixnl

Scroll to Top