(Фото) Гавазова со градите на мегдан за добро утро

(Фото) Гавазова со градите на мегдан за добро утро

пред 2 години

Со разголени гради и бисери околу вратот, фолк-пејачката Сузана Гавазова им посака „добро утро“ на своите фанови на инстаграм. Таа сликата ја објави на инстаграм-стори. Иако Гавазова често објавува провокативни фотографии и видеа на социјалните мрежи, фановите не пропуштаат да ѝ дадат комплименти за изгледот, ама и за пеењето. „Кралица си“, „Нема поубава од тебе“, „Сузе секогаш изгледаш совршено“, се дел од пораките што ги добива пејачката.

Share

sites to watch anime. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 11

Tokyo Revengers Episode 22

AnimeDao Higehiro: After Being Rejected, I Shaved and Took in a High School Runaway Episode 8

watch anime online Attack on Titan

AnimeDao Your Lie in April

tải go88
Scroll to Top