(Фото) Гола Мелита се фали со елеганција , вели „тоа е психичко стање“

(Фото) Гола Мелита се фали со елеганција , вели „тоа е психичко стање“

пред 6 месеци

Водителката и инфлуенсерка Мелита Ракичевиќ постојано објавува провокативни фотографии заради кои предизвикува реакции и коментари на социјалните мрежи.

Овој пат Мелита објави фотографија  во која позира гола во када полна со пена, под која напиша „Елеганцијата е психичко стање. Ако една жена ја нема кога е гола, нема да ја има ни кога е облечена,“ цитирајки го модниот дизајнер Карл Лагерфелд.

За фотографијата таа доби бројки коментари како „Дар од Господа„, „Лепотица“, „Секси домакинка“ на кој Мелита пак им одговори „Апсолутно сум добра мајка и врвна во домот.“

Share

AnimeHeaven watch anime free: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 8 (https://animeheaven.pro/m/XkKQ/ep-8)

ANIMEFLIX animeflix reddit: Watch Horimiya Episode 5

Scroll to Top