(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето

(Фото) За првпат во „Ѕвездите на Гранд“, една од натпреварувачките се појави со бебето

пред 4 месеци

За прпат во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“, една од учесничките дојде на сцената со бебето во раце. Пејачката Душица Тричковиќ од Ниш, ги освои симпатиите на публиката и жирито, откако таа пристигна со нејзиниот сопруг и син кој е стар само два и пол месеци.

 

„Сака да ја слуша мајка му“, изјавил нејзиниот сопруг.

 

 

Share

Watch The King's Avatar 2 Episode 12 at website https://crunchyrollfree.com. See more crunchyroll one free trial per payment method

Watch My Hero Academia 2 Episode 19 (https://funimationfree.com/m/RZRk/ep-19) at website https://funimationfree.com. See more funimation discord

Scroll to Top