(Фото) Идеи за топ комбинации за секоја пригода од Ким Кардашијан

(Фото) Идеи за топ комбинации за секоја пригода од Ким Кардашијан

пред 5 месеци

Ријалити ѕвездата Ким Кардашијан Вест, сопруга на Канје Вест, со години е позната инфлуенцерка и модна икона. Секогаш средена од глава до пети Ким внимава на својот изглед  и кога се појавува на некој познат настан, но и кога лежерно пешачи по улиците низ Лос Анџелес.

Изданијата во кои ја гледавме Ким последниве последниве месеци ни дадоа идеи за неколку  различни аутфит- комбинации за секаква пригода, од кожа, до бизнис изглед, па и до лежерен и шик стил.

Од глава до петици во кожа

Деловен стајлинг

Лежерно спортско издание

Шик уличен стил

Share

AnimeFreak anime freaks: Watch My Hero Academia 3 Episode 8 (https://animefreak.ws/m/0yX1/ep-8)

KissAnime kissanime official site: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://kissanimeonline.com/m/e83) Episode 39

Scroll to Top