(Фото) Ирена Спировска се спореди со Џеј Ло

(Фото) Ирена Спировска се спореди со Џеј Ло

пред 9 месеци

Водителката Ирена Спировска на социјалните мрежи направи споредба на својот фустан со оној што го носи пејачката и актерка Џенифер Лопез.

„Џеј Ло позира во црвен фустан за Божик и јас во црвен фустан на ‘Фолк-фест Роса’ пред еден месец“, напиша таа под фотографијата, која ја сподели на својот фејсбук-профил. „Која беше таа Џеј Ло?“, пишуваше во еден од коментарите.

 

Share

Website https://animeheaven.pro: Watch Room Camp animeheaven Episode 12 watch anime free

Website https://animedao.nl: Watch Techno Police (Dub) animedao Episode Full steins gate animedao

AnimeFLV: Yo-kai Watch the Movie: It's the Secret of Birth, Meow! (Dub) anime episode Full online free at https://animeflv.uk kissanime

AnimeFreak: Utawarerumono OVA anime episode 3 online free at https://animefreak.ws watch anime dub

Wakelet: https://wakelet.com/@animeflixnl

Myvidster: https://www.myvidster.com/profile/gogoanimelol

Scroll to Top