(Фото) Ирина Шајк секси и шик покажа што се носи оваа есен

(Фото) Ирина Шајк секси и шик покажа што се носи оваа есен

пред 5 месеци

Ирина Шајк беше забележана на улиците во Њујорк во едноставно шик издание.34-годишната манекенка изгледаше секси и модерно во плетен сет од блуза, кратки панталони и долг џемпер, откако последен пат беше видена на ревијата за најновата колекција на пејачката Ријана, позната како „Savage X Fenty“.

Сетот во црна боја беше надополнет со црни стилето-чизми, црни очила за сонце и црна маска. Таа се решила за  минимално накит и опуштено издание, без шминка и со лежерна фризура.

 

Share

Wonder Egg Priority (https://animeflix.nl/m/zPax) Episode 1 at website https://animeflix.nl animeflix pokemon

Watch I want to eat your pancreas Episode Full (https://crunchyrollfree.com/m/wvqp/ep-1) at Crunchyroll black clover free episodes vrv

Scroll to Top