(Фото) Карлеуша во порно поза со врвца среде газ порача: Да не треба чистам по дома?

(Фото) Карлеуша во порно поза со врвца среде газ порача: Да не треба да чистам по дома?

пред 5 месеци

Српската пејачка Јелена Карлеуша слободното време го поминува во фотографирање за социјалните мрежи. Па така и овојпат направи драма, откако се сликаше во садо-мазо стил. “Преку глава сте ми веќе со муабетите, за мајки и деца, домаќинки. Па дали ние мајките на 40 години треба да се наполниме со целулит и наместо со четка за пудра да се мавтам два саати со четка за чистење…“, вели Карлеуша, откао се сликаше во садо мазо стил.

“Подобро оној Бака Прасе да им е мајка на твоте деца. Аман смири се, во години си, го претера веќе, невкусно е ова…“ и коментираат на социјалните мрежи.

Share

Noblesse (Dub) (https://animefreak.ws/m/Bq3Q) Episode 9 at website https://animefreak.ws anime freak new site

Violet Evergarden Movie (https://animeflix.nl/m/0wV6) Episode Preview at website https://animeflix.nl dragon ball z animeflix

Scroll to Top