(Фото) Карлеуша пак е гола низ дома, само се слика и се објавува на Инстаграм

(Фото) Карлеуша пак е гола низ дома, само се слика и се објавува на Инстаграм

пред 3 години

Српската пејачка Јелена Карлуша нема ден а да не се слика гола па да се објави на социјалните мрежи. Дури и кога е по дома, своите фанови го расположува со еротскиот изглед и провокативни слики.

Новите фотки пак и се драма на Инстаграм. Полугола низ дома Карлеуша пак провоцира. Неодамна таа раскажа како се запознала со сопругот Душко Тошиќ. Рече дека тој бил опседнат со неа уште на 16 години и цела негова соба била залепена со нејзини фтографии.

 

 

Share
Scroll to Top