(Фото) Каролина во Преспа со топ друштво на уживање во декември

пред 10 месеци

Поп- ѕвездата Каролина Гочева годинава која изминува ја помина како и повеќе музичари, без настапи, без нови песни, всушност онака како налага ситуацијата заради короната. Сепак ова беше добра прилика да се прошета малку повеќе низ туристичките места во Македонија. Овој пат таа заедно со мајка си одмара на Преспанско езеро. Со нив е и Зорица Каранфилова, другарка на Каролина од детството. И оваа фотка наиде на позитивни коментари од фановите на Каролина.

 

Share

Detective Conan OVA 09: The Stranger in 10 Years... Episode Full

TwistMoe: Fuyu no Sonata Episode 0 anime episode Full online free at https://twistmoe.net anime sites

AnimeFLV: The Promised Neverland Season 2 Episode 5.5 anime episode Full online free at https://animeflv.uk anime stream

AnimeKisa: Haruka Nogizaka's Secret: Finale anime episode 4 online free at https://animekisa.in free anime

Flickr: https://www.flickr.com/people/[email protected]/

Animeflixnl tumblr: https://animeflixnl.tumblr.com/

Scroll to Top