(Фото) Катарина Ивановска си истетовира кокошка на раката

(Фото) Катарина Ивановска си истетовира кокошка на раката

пред 4 години

Топ-моделот Катарина Ивановска истетовира кокошка на раката. Нејзината другарка, пејачката Тамара Тодевска, сними видео додека Катарина се тетовира, па на инстаграм-стори објави слика од нејзината необична тетоважа.

„Кокошка за мојата кокошка“, се пошегува Тамара на фотографијата.

Ова не е прва тетоважа на Катарина. Таа и пред неколку години се пофали дека се тетовира, а сликите ги објави на социјалните мрежи.

 

Share
Scroll to Top