(Фото) Кристина Арнаудова на љубовен состанок со сопругот

(Фото) Кристина Арнаудова на љубовен состанок со сопругот

пред 8 месеци

Пејачката Кристина Арнаудова и нејзиниот сопруг Александар имаа романтична вечера во еден скопски ресторан. Кристина не криеше дека уживаат сами, без нивните два сина, па на Инстаграм објави слика од љубовниот состанок.

„Повремените љубовни состаноци се тоа што нè држи заедно и нè прави среќни“, напиша пејачката.

Иако не зборува често за приватниот живот, Кристина отсекогаш велеа дека Александар е многу романтичен. Таа пред некое време се пофали дека тој ја изненадил со голем букет без никаква причина.

Share

Watch Classroom of the Elite Episode 12

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa: Yuuki Yuuna wa Yuusha de Aru: Washio Sumi no Shou 2 - Tamashii anime episode Full online free at https://animekisa.in animekisa

The Journey Home Episode 26

8tracks: https://8tracks.com/animefreakws

Pastebin: https://pastebin.com/u/gogoanimelol

Scroll to Top