(Фото) Кристина Димитријевска ко Карлеуша гола во танга бордаше на Шапка

(Фото) Кристина Димитријевска ко Карлеуша гола во танга бордаше на Шапка

пред 9 месеци

Манекенката Кристина Димитријевска се соблече на Попова Шапка во бела танга. Таа не криеше дека се забавува и покрај студот и на социјалните мрежи објави неколку фотки со даска за бордање. Се пошегува дека тоа што го прави е нелегално, а фановите ја прашаа дали ги фолира и се слика за фотосесија или стварно борда.

„Облечи се ќе настинеш“, „Ќе го стопиш снегот“, ѝ коментираа на „Инстаграм“.

Имаше и такви што ја споредија со Јелена Карлеуша, која неодамна беше на Копаоник, објавуваше фотки како борда и вози моторна санка во танга.

(Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

 

 

 

Share

AnimeBee: Violet Evergarden (Dub) anime episode 13 online free at https://animebee.to watch anime free

Manyuu Hikenchou (https://animepahe.cc/m/l6k) Episode 12

Sword Art Online: Alicization - War of Underworld (Dub) (https://animetv.cc/m/5xKZ) Episode 12

Gatchaman Crowds Insight Episode 12

Liveinternet: https://www.liveinternet.ru/users/kissanimemx/blog#post484576870

Experiment: https://experiment.com/users/gogoanimebe

Scroll to Top