(Фото) Мадона првпат се истетовира на 62 години

(Фото) Мадона првпат се истетовира на 62 години

пред 1 година

Поп-кралицата Мадона на 62 години ја направи својата прва тетоважа, која им ја посвети на нејзините шест деца. Таа на „Инстаграм“ објави неколку видеа и слики од процесот на тетовирање и тетоважата ЛРДМСЕ на нејзиниот глужд. Тетоважата се иницијалите од имињата на нејзините деца: Лурдес (24), Роко (20), Дејвид (15), Мерси (14), и близнаците Стела и Естер (8).

Мадона, која скоро никогаш не зборува за своите деца во јавноста, неодамна објави заедничка слика со нив и на своите фанови им го честиташе Денот на благодарноста.

Share

https://animefreak1.com/. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

old animefreak Gintama

english anime To Your Eternity

Attack on Titan Season 3 Episode 11

AnimeFreak SK8 the Infinity (Dub)

AnimeFreak Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train

Scroll to Top