(Фото) Мажот на Тања Савиќ и ги украде децата па јавно љуби друга и лумпува по кафеани

пред 5 месеци

Додека тој се бакнува со русокоса, неговите деца не смеат да си ја видат мајката: Сопругот на Тања Савиќ се забавува на големо
Пејачката Тања Савиќ веќе со месеци живее во агонија откако сопругот и ги киднапираше двете деца и ги однесе во Австралија.

Таа правдата освен правно ја бараа секојдневно и со поддршка од медиумите и фановите, а овој пат во јавноста се појавија фотографии на кој нејзиниот сопруг се забваува со друга девојка.  Душан Јованчевиќ, кој се уште и е законски сопруг, на видео снимката кои ја пренесуваат српските медиуми се гледа како се весели во кафеана и се прегрнува и бакнува со русокоса.

„Сопругот ми ги киднапира децата, го чека затвор“, пејачката Тања Савиќ почна борба за старателство

 

Share

Watch Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? (Dub) Episode 10 at website https://animefreak.ws animefreak my hero academia

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full at GoGoAnime haikyuu gogoanime

Scroll to Top