(Фото) Миа Костова се соблече гола: Ова сум јас, без фолирање

(Фото) Миа Костова се соблече гола: Ова сум јас, без фолирање

пред 4 месеци

Поранешната водителка, а сега инфлуенсерка Миа Костова се соблече по голи гради и се сликаше за на Инстаграм. Секси, се пофали со еден куп тетоважи по телото и го привлче вниманието во јавноста.

“Уметност која ги премина нашите граници оддамна. Не е нешто за кое треба да се сложиме, едноставно е така. Знам дека сликава не личи на мене, ама ова што е нацртано по мене заслужи ваква слика, сѐ друго ќе беше фолирање“.

Не е првпат Миа да се соблече гола, но како и да е, ова  е вистинско совежување за фановите среде пандемијата.

Share

KissAnime demon slayer kissanime: The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement Episode 14

4Anime 4anime heroes rising: Watch High-Rise Invasion Episode 7 (https://4anime.biz/m/Vz8P/ep-7)

Scroll to Top