(Фото) Младата пејачката Луна заводлива и секси пред Нова година

(Фото) Младата пејачката Луна заводлива и секси пред Нова година

пред 4 месеци

Модната дизајнерка Ива Спасовка ја облече младата пејачка Луна, која  објави фотосесија пред Нова година. Во корсет и ракавици од вештачко крзно Луна ги собра комплиментите дека изгледа секси. За соработката со младата пејачка, дизајнерката Ива Спасовска вели: „Ние создадовме уметност и сме горди дека ова е наша креација“.

Таа објави и видео во кое Луна заведува во провокативна комбинација. Фотографиите и видеото се на Мартин Трајановски.

Од почетокот на годинава Луна почна соработка со продукцијата „Урбан рекордс“ и објави неколку песни меѓу кои „Тоа што си ти“, „Куш“, „Кармин“ и „Пример“.

 

Share

4Anime one piece 4anime: Watch Attack on Titan Season 3 Part 2 Episode 4 (https://4anime.biz/m/6LzY/ep-4)

GoGoAnime detective conan gogoanime: Watch Attack on Titan Season 3 Episode 11 (https://gogoanime.be/m/rY1Q/ep-11)

Scroll to Top