(Фото) Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ топлес

(Фото) Нада Топчагиќ и Сузана Манчиќ топлес

пред 4 години

Српската фолк-пејачка Нада Топчагиќ се присетила на минатото, па објавила фотографија на која е во топлес заедно со водителката Сузана Манчиќ.

Нада и Сузана уживале на црногорско приморје, а сопругот на Топчагиќ ги фотографирал голи.

„Време на младост, дружења и безгрижност. Мојата драга Сузана Манчиќ и јас. Црна Гора“, напишала Нада на Инстаграм.

 

Share
Scroll to Top