(Фото) По свеќите со мирис на вагина, Гвинет Палтроу лансираше силконски вибратор

(Фото) По свеќите со мирис на вагина, Гвинет Палтроу лансираше силконски вибратор

пред 10 месеци

Холивудската актерка Гвинет Палтроу со брендот Goop  повторно лансита необични производи. После свеќи со мирис на вагината и оргазам, познатата актерка лансираше уште еден  производ наменет за жени.

Во пресрет на Божиќните и новогодишните празници,  Палтроу ги претстави  силиконските гениталии на вибратор, по цена од  34,99 фунти. Соодветно именуван како „Клон-А-Вили“ доаѓа во пакет со држач за батерии на кој доаѓа силиконски модел на пенис.

Крајниот производ е направен со употреба на силиконски раствор кој се истура во калап, а производот е достапен во неколку нијанси, така што мажите имаат можност да ги реплицираат половите органи што е можно поверно.

Овој производ се распродаде многу брзо откако се појави во продажба, а најчесто го купуваат жени кои сакаат нивниот вибратор да изгледа како гениталиите на нивните мажи.

 

 

Share

Website https://gogoanime.be: Watch Hanaukyou Maid-tai OVA gogoanime Episode 3 boruto gogoanime

Bihada Ichizoku (https://aniwatch.pro/m/D56p) Episode 12

Website https://twistmoe.net: Watch Hidamari Sketch Specials twistmoe Episode 2 anime websites

Ebiten: Kouritsu Ebisugawa Koukou Tenmonbu OVA (https://animeflv.uk/m/kgnp) Episode Full

Recipes mentaframework: http://recipes.mentaframework.org/user/editDone/137658.page

Radiovybe: https://radiovybe.com/animefreakws

Scroll to Top