(Фото) Преслава од „Преспав“ се разголе во Банско

(Фото) Преслава од „Преспав“ се разголе во Банско

пред 12 месеци

Јана Маринова која публиката кај нас ја запозна како Преслава, газдарицата на пансионот „Преспав“, ги искористи деновиве со сопругот да замине на одмор во зимскиот центар Банско.

На социјалните мрежи беше споделена нејзина фотографија како ужива во базен.

Една од најпопуларните бугарски актерки, за „Репортер“, ни кажа дека е зависна од адреналин, кој ја тера да снима опасни сцени, и сосема поинаква, како што вели, од Преслава, „која била надмена и која дошла во Преспа да ги учи што е селски туризам“.

Преслава од „Преспав“ запеа сред интервју: Во кафеана нарачувам само македонски песни

 

Share

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Death Note (Dub) Episode 28

Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Episode 13

anime freaks tv Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles Episode 3

Scroll to Top