(Фото) Рита Ора позираше топлес во село и собра 480 илјади лајкови

(Фото) Рита Ора позираше топлес во село и собра 480 илјади лајкови

пред 3 години

Пејачката Рита Ора на социјалните мрежи објави неколку голи фотографии снимени во Малибу во Калифорнија. Таа позираше топлес, а на себе имаше само хеланки- чизми. Таа се сликаше во село, пред дрвена куќа.

„Лов на заоѓање на сонцето“, напиша Рита на фотографијата, на која собра повеќе од 470 лајкови и низа пофални коментари.

„Боже прекрасна си. Најубавата насмевка на светот“, и напишаа тие.

За потсетување, Рита неколку месеци е во врска со режисерот награден со Оскар, Таика Ваитити, со кого почна да се забавува недолго откако расина со другиот постар режисер Ромаин Гаврас.

Share
Scroll to Top