(Фото) Роденденски во домот на Анета Молика, ќерката стана полнолетна

(Фото) Роденденски во домот на Анета Молика, ќерката стана полнолетна

пред 5 месеци

Познатата пејачка Анета Молика објави фотка од  роденденот на нејзината ќерка која стана полнолетна. Анета сподели емоции на социјалните мрежи, и кажа дека ова за неа е посебен ден. Вели : „Ти си мое се’ и затоа ти посакувам се најдобро во животот. Патот кон среќата секогаш да ти биде чист како солза и знај дека има некој покрај тебе. Среќна 18-ка најмила моја“, напиша пејачката.

 

 

Share

AnimeTV anime tv animania: Fire Force Season 2 Episode 24

AnimeHeaven animeheaven attack on titan: Watch Attack on Titan (Dub) Episode 20 (https://animeheaven.pro/m/obrD/ep-20)

Scroll to Top