(Фото) Само Карлеуша може гола со танга среде Копаоник на сноуборд

пред 4 месеци

Среде снежната идила на Копаоник, балканската дива Јелена Карлеуша направи се сликше во  танга на снегот. Периодов пејачката е на зимување на Копаоник со нејзините ќерки Атина и Ника, а друштво им прави и менаџер и најдобар пријател на Карлеуша, Зоран Бирташевиќ.

 

 

Од возење со жичница до снежни игри, тие уживаа во прекрасните сончеви денови во српскиот ски -центар.

Карлеуша објави фотографии со танга на снегот, позирајќи со сноуборд и со моторна санка. Коментарите на социјалните мрежи се поделени, дел од фановите ја пофалија, дел се чудеа како не смрзнала во вакво издание на снегот, некој пак велат ова е невкусно.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar)

 

 

 

 

 

 

 

Share

AnimeDao haikyuu season 2 animedao: Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 4 (https://animedao.nl/m/8Adx/ep-4)

KissAnime kissanime boku no hero academia: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 39

Scroll to Top