(Фото) Со целулит и стрии Георгина Родригез во црно бикини на јахта на Ибица

(Фото) Со целулит и стрии Георгина Родригез во црно бикини на јахта на Ибица

пред 2 години

Георгина Родригез и Роналдо уживаат со семејството на одмор на Ибица, а папарацо-фотографите го уловија парот на нивната луксузна јахта во моменти на релаксација, сончање и капење.

dobivaj vesti na viber

Додека фудбалерот се фалеше со стомачните мускули, неговата партнерка се појави во микроцрни бикини и ги покажа своите несовршености.

Овој пат големо внимание привлече телото на Георгина. Надуван стомак, стрии и целулит.

Да потсетиме, свршеницата на Роналдо се породи на 18 април годинава. Роди девојче, кое го доби името Бела Есмералда. Георгина при породувањето го изгуби близнакот на ќерка си.

Share
Scroll to Top