(Фото) Со чипки и леопард Лила седна да јаде плескавица

(Фото) Со чипки и леопард Лила седна да јаде плескавица

пред 11 месец

Водителката Лила Филиповска сè уште го држи рекордот за најпопуларна инфлуенсерка кај нас, која на „Инстаграм“ рекламира речиси сè.

И овој пат, таа објави видео, за реклама на познат локал за хамбургери, ама не остана незабележан стајлингот со кој седна да јаде плескавица.

Па така и фановите, кои освен што кометнтираа дека „се гладни додека ја гледаат“ или  дека се „добри плескавиците“, имаше и такви кои се шегуваа за стајлингот.

Share

AnimeFLV: CHOYOYU!: High School Prodigies Have It Easy Even in Another World! anime episode 12 online free at https://animeflv.uk online anime

Website https://animefreak.ws: Watch The Seven Heavenly Virtues animefreak Episode 10 sites like animefreak

Genshiken OVA (Dub) (https://wcostream.cc/m/K18L) Episode 3

animepahe :: okay-ish anime website

Docs google: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1mIY_nsntuoEy_ahe07-H7V08qUWW9lLyP-t6u52vUlo/edit?usp=sharing

Littlegolem: https://littlegolem.net/jsp/info/player.jsp?plid=148455

Scroll to Top